Bamboo Topcoat Plywood Lacquer 1L


Dodanie ZDARMA pre objednávky nad 70€

Dodanie tovaru: do 1-2 dní  

32,95 €
cena vrátane DPH 32,95 € / 1 l


POPIS PRODUKTU

Bambusový vrchný lak je špeciálne vyvinutý vysoko kvalitný lak na báze vody, ktorý bol špeciálne vyvinutý pre optimálnu ochranu vášho bambusového panelového materiálu. Lak je rýchloschnúci, bez zápachu, ľahko sa nanáša a hladko steká. Aplikácia bambusového vrchného náteru nemá takmer žiadny vplyv na farbu a zachováva prirodzený vzhľad bambusového panelového materiálu. Ľahko priehľadný saténový lesk poskytuje luxusnú povrchovú úpravu.

Bambusový vrchný náter je mimoriadne vhodný na ošetrenie a ochranu bambusového nábytku, stien, interiérových dverí, kuchynských pracovných dosiek, schodov, obkladov a podláh a je vhodný na intenzívne použitie v prostrediach ako sú domy, kancelárie, obchody a verejné budovy.

Dobrá odolnosť Bamboo Topcoat proti vlhkosti a nečistotám zaručuje mimoriadne odolný výsledok. Bambusový vrchný náter zároveň poskytuje optimálnu ochranu proti opotrebovaniu, škvrnám a zafarbeniu. Náter neobsahuje žiadne škodlivé alebo horľavé rozpúšťadlá a je maximálne bezpečná pre konečného používateľa.

MOHLO BY VÁS TIEŽ ZAUJÍMAŤ