Panel z bambusových lamiel tmavohnedej farby

Akcia Odosielame IHNEĎ !!!

Dodanie ZDARMA pre objednávky nad 70€ 

Dodanie tovaru: do 1-2 dní  


Vyberte si variant:

Cena od 29,95 € 34,95 €
cena vrátane DPH


✔️Prírodná farba - neupravená

✔️ Plotový panel vyrobený z bambusových lamiel

✔️ Jednoduchá montáž na stenu alebo plot

✔️ Upevnené lamelami a čiernym kokosovým lanom

✔️ Dovezené priamo z Indonézie

POPIS PRODUKTU

Panel z bambusových lamiel tmavohnedej farby dodá vašej záhrade alebo terase krásny a exotický nádych. Tmavohnedé bambusové lamely v týchto oploteniach majú priemernú šírku 3 až 5 cm a sú spojené s vodorovnými bambusovými lamelami a prírodným čiernym lanom z kokosových vlákien , ktoré prechádzajú celou šírkou panelového plotu. Bambusové ploty z bambusových lamiel sú lacnejšou alternatívou pre panely z polkruhových bambusových tyčí a sú špeciálne navrhnuté na inštaláciu k existujúcemu drevenému plotu alebo k stene. 

INFORMÁCIE O PRODUKTE

Typ bambusu: Java Black

Šírka: 90 cm

Výška: 100 cm, 150 cm, 180 cm, 200 cm

Hmotnosť: 4 kg, 6 kg, 8 kg, 10 kg

Farba: tmavohnedá

Krajina pôvodu: Indonézia 

MONTÁŽ BAMBUSOVÝCH PLOTOV

Aby ste sa z bambusového plotu tešili čo najdlhšie, je dôležité, aby bol správne namontovaný. Pri bambuse je dôležité, aby boli plotové diely namontované mierne nad zemou, často dodržíme 2 cm, aby sme sa vyhli priamemu kontaktu so zemou.

Ak je bambus priskrutkovaný k drevenému plotu alebo rámu, musíte vždy predvŕtať.

ÚDRŽBA

Bambus je prírodný produkt, ktorý sa môže líšiť farbou. Tieto krásne farby starnú. Rovnako ako drevo má túto vlastnosť, aj bambus je potrebné udržiavať.

Odporúčame, aby ste svoj bambusový plot každý rok ošetrili ochrannou vrstvou Bamboo Protector.

VLASTNOSTI

Každá bambusová lamela je jedinečná, vďaka čomu sú výrobky vyrobené z bambusu jedinečné. To je to, čo robí bambus tak krásnym. Nádherné farby a rozmanitosť robia tento produkt obľúbeným. Len prírodný produkt má tiež svoje vlastnosti.

Na bambusovom plote dôjde k zafarbeniu a časom zástena zošedne, je to prirodzený proces, čo je aj prípad dreveného plotu. Na jeseň opadávajú listy zo stromov a všetko vonku sa stáva sivým a rozmarným. To isté sa môže stať s bambusom a bambusové zásteny môžu začať vykazovať tmavé farby. Je to spôsobené usadeninami vlhkosti, ktoré spôsobujú zmenu farby bambusových tyčí. Najlepšie je nechať to, kým opäť nezačne jar. Potom odporúčame vyčistiť bambusový plot pri riešení celej záhrady. Usadeniny odstránite pomocou vysokotlakového čističa.


Odporúčame dokúpiť :

Kategórie