Vŕbový plot Premium

Vypredané Akcia-30%

Dodanie ZDARMA pre objednávky nad 70€

Dodanie tovaru: do 1-2 dní   

Vyberte si variant:

Cena od 34,95 € 49,95 €
cena vrátane DPH


✔️ Šetrné k životnému prostrediu 

✔️ Vetvy spojené oceľovým drôtom 

✔️ Ľahko prispôsobiteľné 

✔️ Jednoduché umiestnenie / upevnenie 

✔️ Nízka cena 

POPIS PRODUKTU

Náš vŕbový plot je vyrobený z vysoko kvalitného vŕbového prútia. Jednotlivé palice sú v priemere hrubé 6-8 mm a sú zviazané silnými pozinkovanými oceľovými drôtmi, ktoré sú od seba vzdialené približne 10 cm. Naše vŕbové ploty majú mieru priehľadnosti približne 30 - 40% a vytvárajú prirodzený vzhľad vašej záhrady, balkónu alebo terasy.

Vŕbové ploty sú silné, odolné a udržateľné, pretože sú vyrobené z rýchlo obnoviteľného prírodného zdroja. Tento typ prirodzeného oplotenia poskytuje tieň a súkromie a môže odolať rôznym podmienkam prostredia vrátane silného vetra a silného dažďa. Vŕbová rohož sa môže použiť na zakrytie alebo zvýšenie výšky existujúceho plotu alebo steny alebo na zamaskovanie menej atraktívnych častí záhrady. Vŕbový plot je tiež veľmi obľúbený ako podpora pestovania popínavých rastlín. Z týchto dôvodov sa vŕbové rohože často používajú na dekoráciu existujúcich plotov alebo pletivových panelov na rýchle vytvorenie väčšieho súkromia, ale tiež ako verandová strecha.

INŠTALÁCIA

Vŕbový plot odporúčame umiestniť aspoň 2-5 cm od zeme, aby ste predĺžili životnosť vŕbového oplotenia. Pri montáži použite napríklad dosku, na ktorú sa môže vŕbová rohož oprieť.

Upevnenie vŕbového oplotenia na 3D plot alebo pletivový plot je veľmi rýchle a jednoduché pomocou sťahovacích pások.

                                                        Odporúčame dokúpiť :    

Kategórie