Bambusová roleta Natural

Táto bambusová roleta je vyrobená z okrúhlych bambusových tyčí, ktoré boli otvorené a sploštené. Táto technika dáva našim bambusovým roletám jedinečný tropický vzhľad s prirodzenou vonkajšou vrstvou a uzly bambusového kmeňa sú stále zreteľne viditeľné.

Bambusové rolety poskytujú prirodzenú a tropickú atmosféru v záhrade, na terase, v záhradnej kôlni alebo vírivke a poskytujú vynikajúcu ochranu pred slnkom, teplom, hlukom a vetrom. Naše žalúzie sú navrhnuté tak, aby vytvárali súkromie a intimitu a zároveň umožňovali vstup svetla. Takže sa stále môžete pozerať zvnútra von, ale sotva zvonka dovnútra.

Bambusové lamely v tejto rolete sú v priemere 15 mm široké a 4 mm hrubé (horné a spodné lamely majú šírku 40 mm) a sú tkané spolu so silným čiernym nylonovým káblom, čím sa vytvára robustný celok, ktorý je vhodný na použitie v interiéri aj exteriéri. Lano tiež zaisťuje, že roleta z bambusu sa navíja veľmi hladko, takže sa môžete rozhodnúť, koľko svetla chcete pustiť.

Naše bambusové žalúzie sú ručne vyrábané v Indonézii a sú dodávané bez ošetrenia, bez odpruženia a kladiek. Bambusové žalúzie sa dajú použiť aj ako napríklad koberce, obklady na steny alebo stropy, zastrešenie atď.

Dodanie tovaru: do 7 dní

Vyberte si variant:

Cena od 64,95 €

                                                 Odporúčame dokúpiť :

Kategórie