Bambusová roleta tmavohnedá

Dodanie ZDARMA pre objednávky nad 70€

Dodanie tovaru: do 5 dní   


Vyberte si variant:

Cena od 59,95 €
cena vrátane DPH

✔️ Prírodná farba - neošetrená 

✔️Extra široká horná a spodná lišta

 ✔️Vhodné aj na vonkajšie použitie 

✔️ Navíjacia súprava nie je súčasťou balenia 

✔️ Ručne vyrobené v Indonézii

POPIS PRODUKTU

Táto čierna bambusová roleta je vyrobená z okrúhlych bambusových tyčí, ktoré boli otvorené a sploštené. Táto technika dáva našim bambusovým roletám jedinečný exotický vzhľad s prirodzenou vonkajšou vrstvou a uzly bambusového kmeňa stále zreteľne viditeľné.

Bambusové rolety poskytujú prirodzenú a tropickú atmosféru v záhrade, na terase, v záhradnej kôlni alebo vírivke a poskytujú vynikajúcu ochranu pred slnkom, teplom, hlukom a vetrom. Naše bambusové žalúzie sú navrhnuté tak, aby vytvárali súkromie a intimitu a zároveň umožňovali vstup svetla. Takže sa stále môžete pozerať zvnútra von, ale sotva zvonka dovnútra.

Bambusové lamely v tejto rolete sú v priemere 15 mm široké a 4 mm hrubé (horné a spodné lamely majú šírku 40 mm) a sú tkané spolu so silným čiernym nylonovým káblom, čím sa vytvára robustný celok, ktorý je vhodný na použitie v interiéri aj exteriéri. Lano tiež zaisťuje, že roleta z bambusu sa navinie veľmi hladko, takže sa môžete rozhodnúť, koľko svetla chcete pustiť.

Naše čierne bambusové žalúzie sú ručne vyrábané v Indonézii a dodávajú sa bez ošetrenia a bez odpruženia a kladiek. Bambusové žalúzie sa dajú použiť aj ako koberce, obklady na steny alebo stropy, zastrešenie atď.

                                                   Odporúčame  dokúpiť:

Kategórie