Strešný panel z palmových listov

Dodanie ZDARMA pre objednávky nad 70€

Dodanie tovaru: do 1-5 dní   

Vyberte si variant:

Cena od 9,95 €
cena vrátane DPH


✔️ Pre útulnú a tropickú atmosféru 

✔️ Povrchová úprava s bambusovými lamelami 

✔️ Dá sa ľahko skrátiť 

✔️ Jednoduché zostavenie 

✔️ Dovezené priamo z Indonézie 

POPIS PRODUKTU

Pridajte do svojej záhrady nejaké tropické kúzlo pomocou našich strešných panelov z palmových listov s jednoduchou inštaláciou. Strešný panel je vyrobená z palmových listov, ktoré sú vysoko obnoviteľným zdrojom a majú vynikajúce prírodné izolačné vlastnosti.

Strešný panel z palmových listov sa často používa ako strešná krytina pre bambusové tiki bary, pergoly, vonkajšie dáždniky, záhradné konštrukcie, palapy alebo tropické chaty. Strešné panely z palmových listov sú ľahko pripevnené k povrchom alebo podporám zošívaním a prekrývaním panelov.

INŠTALÁCIA

Pripevnite bambusové lamely cez palmovú strechu na rovný povrch alebo (bambusovú) krokvu pomocou skrutiek, rýchloupínacích pásov alebo lán. Strechy z palmových listov naskladajte tak, aby medzi bambusovými lamelami bolo asi 10-20 cm, čo znamená 5-10 palmových striech na bežný meter. Čím bližšie sú palmové listy k sebe, tým lepšie chránia pred slnkom, dažďom a vetrom. V prípade potreby je možné palmové striešky jednoducho skrátiť, pre skrátenie ich dĺžky jednoducho prepílite bambusové lamely japonskou pílkou. Samotný palmový list je možné strihať nožnicami. Pre vnútorné použitie palmových striech odporúčame ich ošetriť sprejom spomaľujúcim horenie.